Güncel - Görele ve Çevre İlçeler

Görele Belediyesi tarafından hizmete giren ve en güzel, en özel günlere ev sahipliği yapan Manasur Piknik alanı çocuk parkına da kavuştu.

 

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener’in talimatıyla hizmete giren yeni konseptiyle vatandaşlarımıza aynı anda hem piknik yapma hem de eğlenme fırsatı sunan, düğün, kına, nişan ve sünnet eğlencelerinin vazgeçilmesi haline gelen Görele Belediyesi Manasur Piknik alanımıza çocuk oyun parkı da kuruldu. Yapılan çocuk parkında incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Tolga Erener, Piknik alanımıza kazandırdığımız çocuk oyun parkının ilçeye hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Vatandaşlarımıza ve çocuklarımıza yönelik hizmetlerin devam edeceğini belirten Erener, “İlçemiz hizmet ve yatırım anlamında gelişmeye, genişlemeye devam ediyor. Vatandaşlarımızın gözdesi haline gelen mesire alanımızın çocuk parkı ihtiyacını da belediyemiz olarak giderdik. Aileler doyasıya pikniklerini yaparken, çocukları da parkımızda eğlenebilecekler. Parkımızda her şey düşünülerek dizayn edilmiştir. İlçemize hayırlı, uğurlu olsun” dedi.